V sredo, 17. junija, smo ob 64. obletnici ustanovitve naše knjižnice pripravili pravljično zabavo na prostem in zaključili sezono pravljičnih sred 2025/26. Vnaprej smo obeležili svetovni dan sladoleda, s kredami smo okrasili pot ob knjižnici in se razgibali ob glasbi ter skozi zgodbo.
HVALA otrokom in staršem, ki so nas obiskovali ob sredah. Nanizali smo veliko pravljičnih spominov in prigod.
Pravljične srede se vračajo spet septembra. Vabljeni v našo družbo!
Več fotografij si lahko ogledate TUKAJ.









